Haber
18 Eylül 2020 - Cuma 14:22
 
KAYMAKAM ASLAN KENT MERKEZİNDEKİ ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ
İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Sinan Aslan, kent merkezinde devam eden belediye çalışmalarını yerinde inceledi.
Genel Haberi
KAYMAKAM ASLAN KENT MERKEZİNDEKİ ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

İpekyolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin ilçeye bağlı merkez ve kırsal mahallelerde, ara sokak ve caddelerde sıcak asfalt serimi, asfalt yamalama, parke taşı ve kilit taşı döşeme, zemin iyileştirme, kaldırım düzenleme çalışmaları devam ediyor. 

 

“BU SOKAĞIN ÖNCEKİ HALİ ŞEHRİMİZE YAKIŞMIYORDU”

 

Vali Mithat Bey Mahallesi, Cızlık Seven sokaktaki çalışmaları inceleyen Kaymakam Aslan, burada birim müdürlerinden bilgi alırken, sokak esnafıyla da sohbet etti. Daha önce alt yapı, yol, kaldırım, imar sorunları olan sokakta çalışmaların hızlı bir şekilde devam ettiğini kaydeden Aslan, “Ekiplerimiz tarafından Cızlık Seven sokakta birçok çalışma yapıldı. Bu sokağın önceki hali gerçekten şehrimize yakışmıyordu. Sokağımızda koruge boru,  zemin iyileştirme, kaldırım ve drenaj çalışmaları yapıldı.  Ayrıca su, elektrik ve doğalgaz şirketi tarafından gerekli alt yapı çalışmaları da tamamlandı. Sokağımızın yeni hali çok daha güzel olacak.” diye konuştu.

Kaynak: (Haber Merkezi) - HABER MERKEZİ Editör:
Etiketler: KAYMAKAM, ASLAN, KENT, MERKEZİNDEKİ, ÇALIŞMALARI, YERİNDE, İNCELEDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı