Haber
11 Nisan 2019 - Perşembe 21:20
 
Gürpınar Belediye Başkanı Tanış'tan teşekkür mesajı
31 Mart Yerel Seçimlerinde Ak Partiden Gürpınar Belediye Başkanı seçilen Hayrullah Tanış, bir teşekkür mesajı yayınladı.
Politika Haberi
Gürpınar Belediye Başkanı Tanış'tan teşekkür mesajı

31 Mart Yerel Seçimlerinde Ak Partiden Gürpınar Belediye Başkanı seçilen Hayrullah Tanış, bir teşekkür mesajı yayınladı.

Başkan Tanış yayınladığı teşekkür mesajında şu ifadelere yer verdi.

''Değerli Hemşehrilerim;

31 Mart 2019 Mahalli İdareler seçimlerinde büyük bir teveccüh göstererek, bizi bu onurlu makama layık gördüğünüz için hepinize teşekkürü borç biliyorum.

Şahsıma ve ekibimize halkımızın göstermiş olduğu teveccüh ile Gürpınar Belediye Başkanlığı görevime başlamış bulunmaktayım. 17 yıllık Ak Parti Hükümetimiz döneminde ilk defa Gürpınar’ı Ak Belediyecilikle buluşturmanın memnuniyeti içerisindeyiz. Allah nasip ederse 5 yıl boyunca vaat etmiş olduğumuz projeleri gerçekleştirmek için bütün gayretimizi sarf ederek çalışacağız. Değişim ve gelişimde sürekliliği yakalayan, sosyal belediyeciliğin hayat bulduğu, şeffaf belediyecilik anlayışı noktasında halkın yönetimde söz sahibi olduğu, belediye hizmetlerinin Mahallelerimizin her noktasına ulaştığı, yaşam kalitesi yüksek kentler arasında kendine sağlam bir yer edinecek modern bir kent oluşturmak en büyük hedefimizdir.

Ben ve belediye meclis üyelerimiz ile birlikte, halkımızın güvenini boşa çıkarmayacağımıza bir kez daha söz veriyoruz. Seçim sürecinde AK Partimizin Van milletvekillerine, il ve tüm ilçe yöneticilerine, kadın ve gençlik kolları yöneticilerine ve bu yola baş koyan AK yürekli tüm kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum. Seçim sürecinin güven ve huzur içerisinde geçmesini sağlayan başta İlçe Kaymakamımız olmak üzere seçim kurulu ve sandık başında çalışan tüm çalışma arkadaşlarımıza da teşekkür ediyorum. Şahsımıza oy vermiş olsun ya da olmasın herkes bizim için kıymetlidir, değerlidir. Biz makam sevdalısı olarak değil, hizmet sevdalısı olarak, milletin hizmetkarı olarak, iyi ve kötü günde tüm Gürpınar halkının yanında olmaya gayret edeceğiz. Bu saatten sonra bize düşen en büyük sorumluluk, ilçemizin beklentilerine cevap verebilmek, hizmet üretebilmek ve Gürpınarlı kardeşlerimizin yüzünü güldürebilmektir.

Belediye işi muhabbet işidir, gönül işidir, samimiyet işidir. Biz de bu yola işte bu anlayışla çıktık. Samimiyetle, gayretle ve tevazu ile gece gündüz demeden Gürpınar ilçemizde hizmet bayrağını en yükseklere taşıyacağız. Bu duygu ve düşüncelerle tüm Gürpınarlı hemşehrilerimi en kalbi duygularımla selamlıyor, saygılarımı sunuyorum.'' dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gürpınar, Belediye, Başkanı, Tanış'tan, teşekkür, mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı