Haber
30 Temmuz 2020 - Perşembe 16:28
 
ERCİŞ KAYMAKAMI VE BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ NURİ MEHMETBEYOĞLU'NDAN BAYRAM MESAJI
- Haberi
ERCİŞ KAYMAKAMI VE BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ NURİ MEHMETBEYOĞLU'NDAN BAYRAM MESAJI


     

Bayramlar, toplum olarak birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirdiğimiz, sevinçlerimizi ve mutluluğumuzu paylaştığımız özel günlerdir. Bir Kurban Bayramını daha idrak etmekte, bu mübarek günlerin rahmet ve bereketinde buluşmaktayız.

Her türlü güzelliğin ve mutluluğun yaşandığı bayramlar eşin, dostun, akrabanın, hastaların ve büyüklerin ziyaret edildiği, muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı, çocukların sevindirildiği, dargınlıkların giderildiği, küskünlerin barıştığı sevgi ve mağfiret günleridir.

Bayram coşkusunu ve sevincini yaşarken, salgın hastalık nedeniyle uymak zorunda olduğumuz kuralları da hiç unutmayalım. Mesafe, maske ve temizlik kuralı başta olmak üzere, alınmış olan tedbirleri günlük hayatımızın bir parçası olarak Bayramda da özenle uygulayalım.

Bu duygu ve düşüncelerle, Kurban Bayramı’nın  ülkemize, milletimize, İslam alemine ve tüm insanlığa huzur, barış ve kardeşlik getirmesini diliyor; başta şehit ailelerimiz ve gazilerimiz olmak üzere tüm İslam aleminin ve Erciş halkımızın Kurban Bayramı’nı kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Kaynak: () - Vanbasinhaberleri Editör:
Etiketler: ERCİŞ, KAYMAKAMI, VE, BELEDİYE, BAŞKAN, VEKİLİ, NURİ, MEHMETBEYOĞLU'NDAN, BAYRAM, MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı