Haber
11 Eylül 2020 - Cuma 12:43
 
ERCİŞ BELEDİYESİ 20 MAHALLEDEKİ KİLİTLİ PARKE TAŞI ÇALIŞMALARINI TAMAMLADI
- Haberi
ERCİŞ BELEDİYESİ 20 MAHALLEDEKİ KİLİTLİ PARKE TAŞI ÇALIŞMALARINI TAMAMLADI


Erciş Belediyesi’nin başlattığı çalışmalar kapsamında 20 mahallenin yolu kilitli parke taşı ile döşendi.
Erciş Belediyesi tarafından Yaz sezonunda 25 mahallede başlatılan kilitli parke taşı çalışmaları devam ediyor. Şu ana kadar 20 mahallenin yolu tamamlanırken 5 mahallede ise çalışmalar sürüyor. Pınarlı mahallesinde devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Erciş Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Nuri Mehmetbeyoğlu, Belediye olarak 7 gün 24 saat mesai mefhumu gözetmeksizin Erciş’e hizmet etmek için yoğun bir şekilde çalıştıklarını, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Gönül Belediyeciliği’ anlayışıyla insanların gönüllerini kazabilmek için çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti.
200 BİN METREKARE KİLİTLİ PARKE TAŞI DÖŞEDİK
Konuşmasında en büyük gücü, milletin desteği ile aldıklarını belirten Mehmetbeyoğlu, “Erciş’te yaklaşık 200 Bin metrekare kilitli parke taşı döşedik. Ama bu sayı yeterli mi? Yetmez. İnşallah gelecek sürede eksiklerimizi giderip bu sayıyı daha da arttıracağız” dedi.
ERCİŞ’İ “2023 VİZYONUNA” HAZIRLIYORUZ
Konuşmasında, ‘Halka Hizmet, Hakka Hizmettir’ anlayışıyla yola devam ettiklerini ifade eden Mehmetbeyoğlu, “Biz insanımızın samimiyetini ve güzelliğini gördükçe, daha mutlu oluyoruz ve daha çok motive oluyoruz. İnşallah bundan sonraki süreçte de şehrimizin dört bir tarafını Sayın Cumhurbaşkanımızın ifade ettiği 2023 Türkiye Vizyonuna hazırlayacağız. Kilitli parke taşı çalışmalarımız ve diğer tüm çalışmalarımız Ercişimize hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

Kaynak: () - Vanbasinhaberleri Editör:
Etiketler: ERCİŞ, BELEDİYESİ, 20, MAHALLEDEKİ, KİLİTLİ, PARKE, TAŞI, ÇALIŞMALARINI, TAMAMLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı