Haber
11 Eylül 2020 - Cuma 12:58
 
CHP'li Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay tecavüz iddiası ile tutuklandı
Aydın'ın Didim ilçesinin CHP’li Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, kendisinden iş isteyen bir kadına tecavüz ettiği iddiaları üzerine tutuklandı. Atabay, görüntülerin kendisine ait olmadığını ileri sürmüştü.
- Haberi
CHP'li Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay tecavüz iddiası ile tutuklandı

Kendisinden iş istemeye gelen Z. Y. isimli kadına tecavüz ettiği, özel görüntülerini çekip şantajda bulunduğu iddia edilen Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, bu sabah gözaltına alındı. CHP'li Başkan çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Atabay, görüntülerin kendisine ait olmadığını öne sürmüştü.

 

 

İddiaları yalanlamıştı

Atabay, daha önce yaptığı açıklamada iddiaları yalanlayarak, "Bir takım yerlerde daha önceden senaryosu hazırlanmış görüntüler ve daha evvelden ne konuşacağı kendisine yazılmış insanların konuşmasını değil, kendilerinin benim gibi gelip gazetecilerin önünde konuşmalarını beklerdim. Bunu da yapmak mecburiyetinde kalacaklar bundan eminim. Ben bunlara asla pabuç bırakmayacağım. Eğer ben böyle bir suç işlediysem devletin ilgili kurumları benimle ilgili işlemi yapsın” ifadelerini kullanmıştı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP'li, Didim, Belediye, Başkanı, Ahmet, Deniz, Atabay, tecavüz, iddiası, ile, tutuklandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı