Haber
10 Eylül 2020 - Perşembe 18:09
 
Büyükşehir'in ilçelerde asfalt çalışmaları sürüyor
- Haberi
Büyükşehir'in ilçelerde asfalt çalışmaları sürüyor

Üçgen-Çörekli-Cevizlan grup yolu, Taşdöndüren, Oğuldamı, Topçudeğirmeni, Taşlıyazı, Bozyiğit, Dikbıyık Beşbudak ve Akbulut gibi çok sayıda mahalle yolunda da çalışmalarını aralıksız bir şekilde devam ettiriyor.

     Gerek kent merkezi gerekse ilçelerde yoğun bir asfalt sezonu yaşadıklarını belirten Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Halil İbrahim Ateş, belediyenin kendi işgücü ile kırsalda da aralıksız çalıştığını söyledi.
Fark gözetmeksizin 13 ilçede yürüttükleri çalışmaların sürdüğünü belirten Ateş, “Bilindiği gibi bölgemizde asfalt sezonu oldukça kısa bir dönemdir. Onun için hem merkezdeki işlerimizi devam ilçelerimizdeki işlerimiz eşzamanlı olarak devam ettiriyoruz. Diğer ilçelerimizde olduğu gibi Gürpınar ilçemizde de sezon başından bu yana yoğun bir çalışma ortaya koymaktayız. Çalışmalarımızla çok sayıda mahalle yolumuz ilk defa sıcak asfalta kavuşurken, 10’larca mahalle yolumuzda da iyileştirme çalışması yapıyoruz. Yaptığımız çalışmalar mahalle sakinleri tarafından da ciddi bir beğeni ile takip ediliyor. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Büyükşehir'in, ilçelerde, asfalt, çalışmaları, sürüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı