Haber
24 Eylül 2020 - Perşembe 11:27
 
13,5 KM’LİK GRUP YOLU ASFALT ÇALIŞMASININ STARTI VERİLDİ
Erciş merkeze 50 km uzaklıkta bulunan Ağırkaya, Evbeyli,Köycük, Kardoğan ve Mağara mahallelerinde 13,5 Km’lik grup yolu sathi asfalt kaplama çalışmalarına başlandı.
Genel Haberi
13,5 KM’LİK GRUP YOLU ASFALT ÇALIŞMASININ STARTI VERİLDİ

Van Büyükşehir Belediyesi, Erciş Belediyesi ve Karayolları 11. Bölge Müdürlüğü tarafından yapımına başlanılan Erciş İlçe Merkezine 50 km uzaklıkta bulunan Ağırkaya, Evbeyli, Köycük, Kardoğan ve Mağara kırsal mahallelerini bir birine bağlayan yol çalışmasını yerinde inceleyen Erciş Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Nuri MEHMETBEYOĞLU ‘’  Bugün Ağırkaya ve Köycük mahallerimizin arasındaki 13,5 km’lik yolun çalışmasına Bismillâhirrahmânirrahîm diyerek başladık.

 

Bizim en büyük idealimiz Sayın Cumhurbaşkanımızın direktif ve talimatları çerçevesinde gönül belediyeciliğini Ercişimizin her bir noktasına götürmek istiyoruz.  Burada asfalt çalışmalarını yapmak bizim için gurur ve onurdur. Halka hizmeti hakka hizmet olarak gören İslam ümmetinin evlatlarıyız. 7/24 Erciş Belediyesi olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz.  Van Büyükşehir Belediyesi ve Karayolları 11 Bölge Müdürlüğüne katkılarından dolayı teşekkür ederim’’ ifadelerine yer verdi.

Kaynak: (Haber Merkezi) - HABER MERKEZİ Editör:
Etiketler: 13,5, KM’LİK, GRUP, YOLU, ASFALT, ÇALIŞMASININ, STARTI, VERİLDİ, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı